| JustAMoment1 a întrebat:

Am o intrebare, mai exact pentru baieti: cum vi se pare ca ar trebui sa fie o fata? Fizic si moral. As dori raspunsuri mai exacte, va rog! happy

Răspuns Câştigător
| Dariusuu a răspuns:

După preferinţele mele ar trebui să fie cu capul pe umeri, să ştie ce vrea şi să vrea doar iubire.

Urăsc fetele materealiste care susţin că nu sunt dar vor ca să le faci fiecare poftă.

Sunt atât de multe.

3 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Se poate trai si fara ele multe sant tradatoare.

| RAY a răspuns:

Depinde pentru ce,pentru sex sa fie draguta, nu-mi pasa de personalitatea ei sa fie normala la cap ca doar ma protejez

pentru o relatie cat de cat normala si serioasa, sincera, matura, hotarata

| Danysan a răspuns:

Draguta si Matura -Combinatia Perfecta!