| BountyLoverXD a întrebat:

Intrebare pentru baieti: cum vreti sa fie fata perfecta? si fizic si moral.

Răspuns Câştigător
| NuEsteDisponibilNumeleAndreiSimplu a răspuns:

Pentru mine fata perfecta ar fi asa:
-1.70 cm.
-Ochii albastrii.
-Par castaniu cu breton pe o parte si prins in coada.
-Pasionata de ciclism,muzica,Rubik's cube (si alte chestii de astea), etc.
-Sa fie inteligenta dar si "inteleapta", sa zic asa. Poti sa fi un om prost, dar daca ai un moral bun esti cineva.
-Sa fie copilaroasa si sa nu zica "mai maturizeaza-te si tu!".
-Sa vrea sa facem chestii tampite, dar tampite.Cum ar fi farse sau mers cu bicicleta pe o strada unde sunt caini.laughing
-Sa fie iubitoare si sa dea imbratisari.
-Sa fie sincera, intelegatoare si bun sfatuitor.
-Si despre forme...da-le in colo; ca doar nu pentru alea asi iubi-o eu.

Acum, asa ar arata modelul de fata perfecta pentru mine.Fiecare cu preferintele lui.Asta nu inseamna ca daca o fata nu are parul castaniu si ochii albastrii nu poate fi iubita mea. Sper ca intelegi. laughing

2 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Nu stiu daca apuc sa am, prefer sa fie una care vine cu mine pe tir sa aiba permis atat pentru masina mica si camion, autotren altfel daca sta acasa ma inseala.

| Karlitta a răspuns:

Vad ca nu ti.a raspuns nimeni deci imi permit sa.ti raspund eu chiar daca sunt fata:"Cu **** larga."