| anonim_4396 a întrebat:

Intrebare pentru baieti: cum arata o fata frumoasa pentru voi (aspecti fizic si moral)love struck

Răspuns Câştigător
| doggie a răspuns:

Pentru mine fata ideala este inalta (intre 1.70 maxim 1.80 findca eu am 1.83),ma topesc dupa fetele cu ochii verzi este bine si caprui dar nu albastri big grin, sa nu fie foarte slaba (vreau sa nu i se cunoasca oaselehee hee daca are totusi 65kg nu e rau deloc dar nu peste 70 si nici sub 58-60),sa nu fie foarte fitoasa pentru ca da un aer de taranca ajunsa la oras ci sa fie in "banca ei" si de gasca, sa tina la mine(sa fie "calda") dar sa nu imi zica din minut in minut ca ma iubeste laughing si sa nu fie foarte proasta (peste minimul de cunostinte generale),a si sa nu fie foarte rautacioasa, ipocrita sau foarte competitiva (mie imi plac fetele mai calme, atente si prietenoase). sper ca te.am ajutatwinking

1 răspuns:
| IMC90 a răspuns:

Moral... Sa fie desteapta (conditia de baza).

Fizic : Slaba, inalta (1.75+) bruneta, eleganta si sa aiba acel ceva care o deosebeste de majoritatea (sa nu fie comuna si deci banala)