| georgyana1 a întrebat:

am o intrebare... p 7 aprilie am facut avort iar la 3 saptamana am fc sex neprotejat dar nu si-a dat drumu in mine. pot ramane gravida?crying sunt un MONSTRU sad ast rasp

Răspuns Câştigător
| EdwLo a răspuns:

Draga georgiana, nu stiu sa-ti dau un raspuns aici. Eu cred ca medicul ti-a zis dupa avort daca mai poti avea copii sau nu... Acum chiar nu stiu. as vrea sa te ajut dar nu pot. Oricum fetele de aici te vor ajuta.

Cat despre ce-ai zis tu... ca esti un monstru. Nu esti. Linisteste-te happy Ai mai multa incredere in tine. Sunt sigur ca nu esti un monstru. big hug

20 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Bine că recunoști că ești un monstru!
Cel puțin trebuia să aștepți până la prima menstră, ai colul întredeschis și rămâi însărcinată instantaneu, nu te culca pe urechea că a ejaculat afară, poate pierde o singură picătură și sarcina este la orizont.
Ai fost și tu la biserică pentru moliftă? După o întrerupere de sarcină te consideri lăuză 6 săptămâni ca și femeia care a născut!
Pa, pa.

| coryyyyyyyyyyy a răspuns:

E chiar posibil sa nu mai poti face copii niciodatawinking

| Dash a răspuns:

Pai, daca nu si-a dat drumul in tine atunci nu ai cum sa ramai gravida.

| Allexis a răspuns:

Nu esti un monstru. Esti o naiva. Si da, risti sa ramai gravida iar. Sunt atatea moduri placute de a face sex fara sa ai parte de asa consecinte...

| Allexis a răspuns:

A, si nu te uita la idiotii care-ti zic chestii de genul "vaaai, cum ai putut sa faci avort". Ai facut foarte bine. La 20 de ani, n-ai nevoie de plozi. Ca sa faci copii, trebuie sa ai alaturi de cine sa ii cresti si trebuie sa ai si casa, si bani. Macar ai si tu grija pe viitor. Ia anticonceptionale, e mai simplu.

| NoChanceForUs a răspuns:

Pe sistemul @porto89 : Cui îi pasă ce are în ...cap? Sâni la avatar să fie!

| NoChanceForUs a răspuns:

@porto89 : Sistemul pe care îl înjuri e al tău.^^

| porto89 a răspuns:

Doamne si ma uit la poza ta si ai niste sani super si esti si draguta cum ai putut omorai o fiinta? ma rog nu te judec deci eu m-am bagat in seama doar sa ti spun ca esti bine atat pup :*

| porto89 a răspuns:

Mi se rupe fix pla si de tine bai hahalero si de orice ta*rfa dupa lumea asta are in cap mai nou mi se rupe pla si daca e desteapta sau nu corp si atat! aa si era sa uit mi se rupe pla si de sistemu tau

| EdwLo a răspuns:

Deci aia care zic ca " Ai omorat... " Sunt chiar idioti. Pentru ca ei nu vorbesc din nici o experienta. Ei nu gandesc logic.
Dc nu ne luam asa si de bacterii! Sunt si ele fiinte! Si le omoram cu miliardele. Chiar daca ne ajuta. Fiti seriosi

Decat sa ii oferi copilului toata viata in suferinta, sa te urasca, sa ajunga sa gandeasca si sa traiasca in adevaratul sens al cuvantului... si sa isi regrete viata si tot ce se poate pentru ca nu ai conditiile necesare acum sa il cresti...

PNM tara de tarani indoctrinati cu religie. Vedeti-va de dumnezeu al vostru calare pe matura care va vegheaza, daca n-aveti altceva de facut. Si nu mai stati la sectiunea dragoste si sex.

Sa dea domnu sa patit si voi, macar in vis, asa ceva. Sa ramaneti insarcinate si sa nu aveti nimic. Sa simtit cum e sa aduci pe viata un copil, care va suferi toata viata. Nu o clipa, ci ani. Zeci de ani.

DECI GATA, nu mai ziceti altora ca sunt monstrii. uitati-va in gradina voastra mai intai.

Georgiana a facut ce trebuia. Punct. E decizia ei.

| gabrielutzu a răspuns:

Eu as da o lege in care cele ca tine care fac asa ceva, sa fie sterilizate fortat, adica sa nu mai poata face copii.Si pe gunoiu' ala cu care te-ai fu.t,l-as castra,pentru ca sunt sigur ca si el a avut partea lui de vina cand ai facut crima numita avort,nu? Asa o sa va puteti f.te pana lesinati, e treaba voastra. Oricum, sper sa nu mai poti face copii niciodata.Asta sa iti fie rasplata pentru ce ai facut.

| ana maria a răspuns:

99% ca n-ai ramas gravida

| miki_9062 a răspuns:

Fara suparare dar esti terminat ai ramas gravida ai avortat dupa nu tia ajuns si te-ai **** iar fara sa te protejezi si mai pui si poze cu sanii goi pe siteuri de aia ramai gravida ca proasta cati ani ai?

| loveflorenciabertotti a răspuns:

Da esti un mostru ai facut avort si nu ti-a ajuns ai facut din nou sex neprotejat. Bravo te felicit!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu zic sa te sinucizi sau sa te arzi in cur de azi inainte.
Criminalo care esti tu criminala care este tu voi care este tu :d

Bai da sunt doctori care dau indicatii, retete, sfaturi pe siteul asta sau doar pustani doctori in devenire?

Sa sti ca daca te f_t_i in cur( cu toate ca nu's doctor ) iti garantez ca nu ramai gravida

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

In timpul sexului parteneru se excita ca si tine, corect?
Cand se excita elimina spermatozoizi, si se excita in tine, nu?
Bun, deci sanse sunt nu?
Eu zic sa mergi la doctor pentru pastile contraceptive si la ginecolog pentru un consult urgent, sunt pastilele de a doua zi care intrerup sarcina.

| georgyana1 explică:

Voi sunteti prosti? nu vreau morala ci sfaturi ok?

| georgyana1 explică:

Nu poti fc sex 2 sapt...asa stiu...am 20 d ani

| georgyana1 explică:

Si ink ceva nu sunt ultima sau prima fata care fc lucru d acest gen...asa ca gura... unii chiar sunteti draguti va multumesc pentru sfaturi iar altii niste jeguri

| georgyana1 explică:

Bai mi-a vnt cilu ...desi nu stiu cumlaughing va multumesc pentru sfaturi unora :*