| Raluk099 a întrebat:

Am o intrebare pentru baieti: Ce simtiti cand le puneti mana pe fund fetelor?thinking

Răspuns Câştigător
| freestylexx a răspuns:

Pai eu cand pun mana pe fund unei fete ce sa simt oare? te exciti daca iti plk d ea happy imi dai funda?batting eyelashes

8 răspunsuri:
| antonG a răspuns:

Ca am facut ceva impudic si contrar bunelor moravuri.

| Nanutzu a răspuns:

Cand le punem mana pe fund fetelor, le simtim fundul. In rest, este o anumita placere, pe care nu ai cum sa o intelegi, pentru ca esti fata. :p

| Stryder_1593 a răspuns:

Mi s-a intamplat si invers... sa mi se puna mana pe fund de la 2 fete in acelasi timp.(in liceu, eu clasa 11, ele clasa 12). e o chestie de amuzament pentru baieti

| marian2011 a răspuns:

Culmea esti.u ce simti?

| ioska a răspuns:

Simt ca pot sa o pun si altundeva...mai la umezeala big grin

| JuLien a răspuns:

Ceva moale.acuma depindelaughing.in orice caz parca e interesantlaughing

| CrytekEngine6 a răspuns:

Nimic,eu unu le simt fundu, atat laughing

| ionut_9202 a răspuns:

Iti spun pe mess. Daca ai?