| Annaa_5032 a întrebat:

Baieti de ce va place atat de mult sa va pipaiti partenera? sa-i puneti mana pe picioare, fund, sani. ce simtiti in acel moment? va excitati cand atingeti aceste parti?

Răspuns Câştigător
| Academicianul a răspuns:

Da. Barbatii simt un sentiment ciudat atunci cand ating extremitatile sau partile anatomice considerate sexy ale partenerei. Un sentiment care se manifesta prin erectie sau prin deconcentrarea persoanei de sex masculin. Simpla atingere a sanilor, de exemplu, provoaca fantezii ce ii excita pe barbati.

5 răspunsuri:
| Aylee a răspuns:

Logic, vrem si noi sa exploram zona, suntem foarte curiosi. Neam plictisit de noi insine si vrem sa cunoastem si alte "locatii".
Si logic ca ne excitam, altfel nu am face acest lucru.

| MissChocolatte a răspuns:

Si eu mi-am intrebat prietenul ca eram ft curioasalaughing mi-a spus ca atunci cand pun mana pe ...noi.in special pe sani, se excita adica cum sa zic le place deoare'ce ei nu vad prea des asa ceva cu exceptia noastra care avem laughing)

| dny_3305 a răspuns:

Banuiesc ca nu ai mai mult de 12 ani de pui asemenea intrebari e logic!

| alexandru17 a răspuns:

Logic... In primul rand cati ani ai? thinking

| CynicalCunt a răspuns:

Piiiiiipaie niste O.O