| ichtraumevonihm a întrebat:

Am o intrebare pentru baieti. Daca o fata de la scoala voastra pe care insa n-o cunoasteti v-ar adauga pe messenger, motivand ca v-a vazut de multe ori pe hol si voia sa va cunoasca, ce ati spune? O prietena vrea sa procedeze in acest fel si, dupa parerea mea, suna plauzibil, insa as vrea sa aflu si ce crede baiat, la ce s-ar gandi el daca ar fi pus fata in fata cu scenariul asta.

Răspuns Câştigător
| TeoPT a răspuns:

Mama, am ajuns sa ne imaginam ca o persoana ne place daca ne baga in lista de mess laughing Oare nu mai exista amicitii intre baieti si fete? Oare totul trebuie sa treaca repede la relatii, chiar si la 10-11 ani? Eu as vorbi cu ea, mi-as face o parere despre ea, si am fi amici(daca as fi pus in aceasta situatie). Totusi exista posibilitatea ca o fata sa bage in lista un baiat ca sa se lipeasca de el. Insa nu intotdeauna trebuie sa ne imaginam asta.

4 răspunsuri:
| Razvan a răspuns:

Eu daca as fi baiat as fi asa mai nesimtit si m-as gandi ca fata e moarta dupa mine.In functie de felul cum arata, as incerca sau nu o relatie pe termen cat mai scurt posibil cu eawinking

| Elena1234456 a răspuns:

Cred ca il place pe respectivul sau vrea sa afle mai multe detalii pentru ca ii starneste curiozitatea.In orice caz i se pare dragut happy.

| mamammamamma a răspuns:

Ia-si raspunde
hey imi pare bine, ar fi bine sa ne cunoastem si ceva de genu.)

| CookieRaider a răspuns:

Sunt fata! dar si eu am procedat asa. deci nul cunosc ii stiu doar numele si cred ca e destuul de draguuutzzz. infinee. si am luat idul lui si am inceput sa vb. faptyul ca el nu prea converseaza adica mrg il intreb ce face si zice bine dar nu zice "bine tu?" apoi o colega s a dus la el fara sa o trimit eu si i a spus ca eu il plac si daca el are prietena el a raspuns asa: da am dar daca ma despart sau se desparte ea de mine nu o sa mai am, dar sounei ca e draguta! NU vorbeste deloc. adica niciodata nu am vorbit gen hei buna ce faci. doar ne uitam unul la altul fara sa spunem nimic. ciudat. adica mrg eu sunt foarte timida, si poate si el. cred, ca nu prea vorbeste :p