| Ad3_4951 a întrebat:

Am o intrebare pentru fete.Credeti ca e ceva rau in a purta sutien toata ziua? Doar noaptea stau fara el. M-am obisnuit cu el si acum mi-e greu sa stau fara el cand fac miscare.

4 răspunsuri:
evenso
| evenso a răspuns:

Nu este rau, ba chiar indicat mai ales daca are si o marime mai maricica ( marime mare a sanilor fara suport ajung sa se ptozeze mai rapdi din cauza greutatii ), dar sutienul sa fie de calitate si marime potrivita ca sa fie si folositor si comod.

| enmaai a răspuns:

Mai un sfat! Nu purta decat atunci cand esti in oras! Sau pe afara in rest nu purta, pentru ca pe la 23 de ani iti vor fi dinaia de baba lalalaaiti si mna! Poarta cand esti afara cand stai in casa nu!

| bimboii a răspuns:

O sa aii sanii lasati peste un timp si o sa te deranjezesmug.Faa asa incat sa porti sutien cand iesi sau faci sport.In rest o bustiera sau deloc e mai relaxant:*

funditalove struck

| ionica4 a răspuns:

Nu e bine ...asa am facut eu timp de 2 saptamani si am avut vanataie de la sarma. pentru ca noaptea te foiesti si se misca sarma aia na.ma rog nu prea e indicat si pentru ca tii deformezi de tot iar la 25 de ani o sa arati ca la 80...
sfatul meu e sa nu-l porti incontinuu...