| Daniela19988 a întrebat:

Bună, myo-sun plus plicuri 2x1. zi 3 luni (ziua 1 prima zi de sangerare menstruala cu sange rosu). Asta înseamnă că nu trebuie să beau în fiecare zi, doar aștept până îmi vine menstruația și beau dimineața și seara, nu? Daca da, pentru cate zile? 7 zile nu? Vreau sa inteleg exact, am 25 ani imi doresc sa raman însărcinată

4 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Intreaba medicul care ti-a prescris asa ceva.

| Daniela19988 explică (pentru Violleta2022):

Medicul a scris recomandare asupra problemei nu am inteles ce sunt plicurile myo-sun plus 2x1. ziua 3 luni (ziua 1 este prima zi de sângerare menstruală cu sânge roșu)

| Violleta2022 a răspuns (pentru Daniela19988):

Cand nu intelegi, intrebi medicul din nou, ca numai el stie de ca ti-a recomandat acel produs, cum ti-a recomandat tie sa-l iei si ce anume remediaza.Suna medicul si intreba-l!

| Daniela19988 explică (pentru Violleta2022):

Ai dreptate, mulțumesc mult pentru răspuns!