| PeOAltaLume a întrebat:

happy Sunt foarte slaba deoarece am un metabolism rapid. Credeti ca nutritionistul poate ajuta? Vreau sa stiu daca merita sa ma duc sa nu. Va roghappy[scuzati categoriakiss]

3 răspunsuri:
| Miha a răspuns:

Da normal ca te poate ajuta, te va sfatui sa iei niste vitamine cred, ca sa-ti faci pofta de mancaretongue Baftahappy

| AndrogynBeauty a răspuns:

Categoric nutriţionistul te poate ajuta. Sigur metabolismul tău rapid e legat de echilibrul hormonal. Iar acesta se poate ameliora lejer doar cu medicina naturistă. Mărarul, fenugreek-ul, trifoiul roşu, saw palmetto, GABA, hameiul, şi multe altele îţi pot reda echilibrul hormonal. Vorbeşte cu nutriţionistul (dar să fie unul bun!).

| AndrogynBeauty a răspuns:

BlondutzaAa, poate că l-ai nimerit pe ăla mai prost, nu ştiu ce să zic. Încearcă la Cristi Mărgărit - getfit.ro...ce spui?