| George14 a întrebat:

Vreau si eu sa ma ascund la counter strike 1.6 dar nu stiu unde ma puteti ajuta?
dati`mi video daca se poate
scuzati`mi categoria dar este cea mai vizitata (cred)

2 răspunsuri:
| ArexuDeea a răspuns:

Da click dreapta pe desktop new folder pe care il numesti internet explorer, dai click dreapta pe folder alegi proprietati, sus e o lista de unde o sa alegi customize si dai click stanga pe butonul change icon, cauti icon-ul de la internet explorer dupa care dai ok la ambele ferestre.
Sper ca am fost de ajutorbig grin

| George14 explică (pentru ArexuDeea):

Nuu...eu vreau cand joc counter strike 1.6 sa ma ascund sa nu ma gaseasca playerii dar mersi oricum