| anonim_4396 a întrebat:

Am o intrebare;
Un prieten de al meu nu are site si m-a rugat pe mine sa scriu la mine pe site.
El si cu prietena lui au avut un contact sexual si a ejaculat in vaginul prietenei lui si vrea sa stie ca trebuie sa faca acum.

10 răspunsuri:
| LeontinAndrei a răspuns:

Se spere ca este impotent, altfel vor avea un copil. Sa se duca cu ea la ginecolog, sa faca un test de sarcina si sa spere ca nu a ramas ea gravida. In rest... Dumnezeu cu mila.

| HueyFreeman a răspuns (pentru LeontinAndrei):

Ma puta, daca era impotent nu i se scula. Termenul corect este steril.

| LeontinAndrei a răspuns (pentru HueyFreeman):

laughing "puta"? Prietene, nu te sparge in figuri cu mine, nu ti-ai ales persoana potrivita. Ma grabeam si am gresit, domnule perfectiune. laughing Oricum a prins ideea.

| William a răspuns:

Pai sa se grabeasca sa termine liceul, sa faca o facultate mai repede si sa se angajeze. Are 9 luni sa faca toate astea asa ca ureaza-i succes din partea mea. Serios acum nu poate decat sa se roage ca fata aia sa nu fie insarcinata.

| plasticsmile a răspuns:

laughingsa pregateasca hainele pentru copil...laughing

| h3r a răspuns:

Să o gâdile până iese tot afară...

| Danut_Popa_1961 a răspuns:

Un test de sarcina, iar daca este pozitiv sa-si asume responsabilitatea.Niciodata nu trebuie avut incredere in promisiunea partenerului ca v-a ejacula,, alaturi,,.

| HueyFreeman a răspuns:

Haine, pampersi si laptic.

| Titanos a răspuns:

Sa cumpere haine pentru bebelus sa sune dupa moasa sa comande un tortulet pentru bebelusi...

| Xenia16 a răspuns:

Sa ia pastila de a doua zi, escapelle sau postinior doi daca nu au trecut 12 ore de la contactul sexual. Altfel trebuie sa faca un test de sarcina la aproximativ 2 saptamani dupa contactul sexual.