| Tera a întrebat:

Am o intrebare pentru fetele care au cont pe lady popular, verisoara mea vrea sa isi faca si ea cont dar fiind mai mica nu se prea pricepe la calculatoare si m-a rugat pe mine dar nici eu nu stiu ce trebuie sa scriu cand iti faci cont la Cod promotional, cine stie sa imi zica si mie?

Răspuns Câştigător
| G a răspuns:

Nu scrii nimic.

1 răspuns:
| DamaAzu a răspuns:

Salut draga e foarte usor intri pe www.ladypopular.ro dai la creeaza cont si acolo scrii un user si o parola si mailu tau
La cod promotional nu trebuie sa scrii nimic...SUCCES