| Barbiiiiie a întrebat:

cryingAm o mare problema.Azi m-am gandit sa instalez imvu. ul si a mers super bine 7 ore si am facut si credite
Problema este ca acum am observat ca numai imi merge messengerul sa intru pe id meu si am incercat si pe ebuddycryingnu-mi mai merge parola nici id si am incercat si alte id-uri dar degeabaoh go onCe credeti? sau ce ar trebui sa fac?

3 răspunsuri:
| Bibuu09 a răspuns:

Nu merge yahoo; ul nici mie si la mai multi nu are treaba imvul cu yahoo'ullaughing

| LuluRawrr a răspuns:

Nici eu nu pot sa intru pe mess. de aseara. am auzit ca e de la yahoo.nu stiu cand o sa putem intra din nou. ma rog. si jocul iti merge acum?

| LuluRawrr a răspuns:

Acum merge apropolove struck