| anonim_4396 a întrebat:

Buna TPU am si eu o problema cu yahoo messengerul cand dau sign nu merge sa intru si l-am dezinstalat si instalat nu merge am incercat sa imi instalez alt mess si tot nu merge si cand a incercat un prieten sa intre la el pe mess a mers ce sa fac va rog ajutati-ma

Răspuns Câştigător
Apache
| Apache a răspuns:

Probabil ca cineva ti-a spart parola si a reusit sa o schimbe

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ai mai intrat pe yahoo? Este o probelma daca nu mai intri trebuie s-a intri de pe yahoo mail si o s-ati apara o dinasta cu intrebari.Pui si tu la nimereala.Ori prietenul tau ti-a spart parola.

| Madrill a răspuns:

Ai incercat faza cu data si ora? Chestia asta s-a intamplat si la mine. Am reglat data si ora si nu mai am probleme.