| CxqDiia a întrebat:

Am o mica întrebare si o problema destul de mare in legătura cu asta. Recent prietenul meu a vrut sa încercam si " analul ", am tot refuzat pana m-a convins ușor ușor, asa ca am început, dar nu pot sa fac nimic mai mult si nici nu pot rezista deoarece am un fel de senzație, in timp ce se intampla. Nu stiu cum sa scap de ea, imi vine mereu sa merg la baie când se intampla... ce sa fac sa scap de aceasta " problema "?

4 răspunsuri:
| corbulalbrosu a răspuns:

Poti avea un sex anal placut,"de calitate" doar in cazul in care iti faci clisma pentru a goli colonul in vederea creerii locul necesar (golit de fecale) unde sa patrunda cu usurinta penisul. In cazul in care este vorba si de senzatia de urinare s-ar putea sa fie de vina si pozitia in care practicati sexul deoarece exista posibilitatea sa fie apasata vezica urinara. Incercati mai multe pozitii pentru a o gasi pe cea ideala. Succes.

| Oana92 a răspuns:

Dar esti obligata sa faci? Nimic ce e legat de sex nu e rau sau murdar, atata timp cat e acceptat si dorit de toti participantii! Daca nu iti place si nu te simti bine facand anal nu mai fa! Respecta-ti nevoile si dorintele si nu incerca sa iti depasesti limitele in felul acesta!

| gab0ru a răspuns:

Si eu am facut anal cu iubita mea de 2 ori iar dupa nu a mai vrut. Tot asa se plangea de dureri. Vaginul ce are? De ce il ai?

| Daniel_Naghi_1998 a răspuns:

Cati ani ai fetito? sincer.te ajut eu cu sfaturi