| XxPufosheniaXx a întrebat:

Am o intrebare...
Ieri mi-a venit din nou ciclul. E vreo problema daca sunt racita? Adica ma poate afecta, pentru ca am observat ca imi vine in cantitati destul de mari uneori! Trebuie sa fiu mereu atenta! Merg destul de mult la baie, deoarece am racit...deci repet...ma poate afecta in vre un fel?
Sau de ce imi vine in cantitati mai mari?

Răspuns Câştigător
| Gabi19971983 a răspuns:

Iti vine in cantitati diferite din cauza ca in diferite luni se dezlipesc mai multe chiaguri de sange si se curata in altele nu!

| XxPufosheniaXx explică (pentru Gabi19971983):

Multumesc! happy

| XxPufosheniaXx explică (pentru Gabi19971983):

Inca o intrebare... Asa o sa fie tot timpul ciclului? Vreau sa zic, acum!
Pentru ca tot asa curge de mult sad

| Gabi19971983 a răspuns (pentru XxPufosheniaXx):

Da! S-ar putea sa da! Spre sfarsit se va opri si va fi in cantitati mult mai mici!
Sper ca te-am ajutat!
Cand mai ai nevoie de raspunsuri de genul acesta poti apela la mine pentru ca stiu foarte bine acestea pentru ca mama e ginecolog!

5 răspunsuri:
| Gabi19971983 a răspuns:

Nu! Depinde unde ai raci! Dar nu are nici o treaba! Data asta ti-a venit mai mult si luna viitoare va fi mul mai putin!

| Zenit313 a răspuns:

Din cauza racelii.