| Ralucaaaaaaaaaa a întrebat:

am o mica mare problema, prietena mea cea mai buna, de o saptamana sta cu fata pe care o uram aman-2, de cand am lipsit o zi, sta cu ea, si ma barfeste pe la spate, nu stiu ce s-a intamplat cu ea, ma barfeste, si a inceput sa tipe la mine, ne certam in fiecare zi, ce sa fac? Ajutati-ma va rog:* Funda

Răspuns Câştigător
| Deeaaaaaaaaaaaa a răspuns:

Daca te barfeste sigur nu iti este o prietena adevarata asa cum o consideri tu ...pentru ca o persoana care tine la tine si te sprijina nu cred ca te barfeste pe la spate cu persoana care uh o urastihappy eu zic ca e mai bine sa o lasi mai moale adica sa fiti prietene doar asa de buna si pa pentru ca daca vede ca pe tine nu te afecteaza ea o sa isi bate joc de tine si nu esti tu bataia de joc a nimanui...nu ii mai da atat de multa atentie pentru ca o sa vada mai tarziu ce a pierdut. pentru ca in ziua de azi prietenii adevarati sunt greu de gasit.dar foarte usor de pierdut (in cazul acestei fete) succes:*

2 răspunsuri:
| superdorex a răspuns:

Hm, atunci sigur doar tu o considerai prietena, dupa cate vad nu si ea! Daca procedeaza astfel, ignoro, lasa sa ramana cu acea fata sa iti observe lipsa, iar daca nu o afecreaza acest lucru agunci cu siguranta e pe aceeasi gama de unde cu acea fata si e bine sa o tii departe de tine! pa

| NOinformation a răspuns:

Sigur fata aia pe care voi doua o urati ia bagat fostei tale cmbp strambeoh go on eu zic ca ar trebui sa faci un plan gasind lume care o uraste pe fata aia sa numai vorbeasca nimeni cu ea si so urasca si restul lumiidevil si iti recapeti cea mai buna prietena laughing