| Ralucaaaaaaaaaa a întrebat:

am o mica mare problema, prietena mea cea mai buna, de o saptamana sta cu fata pe care o uram aman-2, de cand am lipsit o zi, sta cu ea, si ma barfeste pe la spate, nu stiu ce s-a intamplat cu ea, ma barfeste, si a inceput sa tipe la mine, ne certam in fiecare zi, ce sa fac? Ajutati-ma va rogpuppy dog eyes:*

1 răspuns:
| ewygirl a răspuns:

Ar trebui sa o iei deoparte.si sa aveti o discutie civilizata.Sa o intrebi ca ce i s-a intamplat, de ce se comporta asa cu tine.etc.Poate a auzit niste barfe false. ceea ce a determinat-o sa aiba acest comportament. Vorbeste cu ea!