| DariaAlexandraGrigore a întrebat:

Buna, am o nelamurile. Am avut contact sexual protejat cu ejaculare in prezervativ, partenerul a mers s-a spalat, a urinat si dupa jumătate de ora am avut iar contact fara protectie. Exista posibilitatea sa fiu insarcinata? Am un ciclu neregulat si nu am simptome premenstruale desi aplicatia spune ca maine imi vine menstruația.

2 răspunsuri:
| Emilian65 a răspuns:

Daca erai in perioada fertila, este posibil sa fi ramas gravida.

| Anuskaa a răspuns:

Din moment ce ai avut contact neprotejat bineinteles ca exista sanse, fa un test de sarcina dupa 21 de zile de la actul sexual. Orice act sexual neprotejat poate duce la sarcina.