| Andrei69694747 a întrebat:

Buna,am o poveste lunga.Sa incepem...deci o fata s a agatat cu mine la vorba dar nu o placem cine stie ce, dar am vorbit vreo 3 saptamani incontinuu.Intr o zi cand era afara cu pretenele ei,o prietena de a ei i a luat telefonul si prin telefonul fetei cu care vorbeam eu, mi a spus ca ii place o poza de a mea.Pe acea fata obplacusem mai demult timp.As incerca sa intru pe acea fata dar stiind ca sunt prietene foarte bune intre ele cred ca ar fi o greseala.Ce ziceti?

2 răspunsuri:
| VerginicăVacăGrasă a răspuns:

Nici o greseala frate sari pe ea

| WaterDrop a răspuns:

Pai daca de ea iti place cu adevarat, atunci de ce mai stai sa o amagesti pe aceasta? :O Iti place sa o vezi suferind?

Ai grija totusi ca s`ar putea sa te arzi, pentru ca este o mare sansa ca prietena ei sa fi zis asta doar ca sa o faca pe ea geloasa si nimic altceva.Mai bine termin`o cu ea si apoi risca sa vorbesti cu prietena ei.