| RebelleGirl97 a întrebat:

am o poveste pe care as vrea sa v o spun si voua.inca nu stiu daca e doar o aventura sau dragoste deci sa imi ziceti voi.Sunt cu un tip de aproape 2 saptamana are 16 ani ne-am cunoscut intr un club la balul bobocilor si in timp ce dansam m-a sarutat am tinut legatura si ne-am vazut intr o zi a fost foarte frumos era politicos dupa...am mai tinut legatura ne-am mai vazut intr o dim cam 30 min si tot asa se comporta frumos dar de atunci s-a schimbat. Ne-am intalnit din intamplare el nu se a stepta si era cu un amic i am zis buna s-a comportat de parca mare lucru ce s a intamplat adica ma vazuse dar nu avea chef sa vb cu mine a plecat dupa 5 min cand am vorbit pe mess mi a zis DAK MA PRINDEAI CU ALTA si a inceput sa rada mie nu mi s-a parut ft haios si, de fapt pe mess nu mai eu ii dau buna el niciodata si imi raspunde doar daca il intreb eu cv atat in rest pauza.era vorba sa ne intalnim duminica asta dar mi a zis caa nu poate din cauza ca a ramas fara bani si i am zis ca banii nu-s o problema si el a zis nu! data trecuta el imi facuse cinste acum as fi putut sa ii fac eu cinste si daca nu i ar fi accptat asa macar ca pe un imprumut dar a zis ca nu ca e penibil mie asta mi s-a parut un motiv de nu se vedea cu mine si trebuie neaparat sa bem ceva putem merge si fara bani, dar in fine iar mai nou si pus la status O BOMBA SEXUALAAAA si nu cred ca e vb despre mine ell mi a recunoscut cu gura lui ca a inselat o pe fosta ca cica si ea l-a inselat. e zodia gemeni eu sunt taur deci zodiacul spune ca nu ne potrivim dar as vrea sa nu cred in zodiac dar din pacate cred in lucrurile de genul asta dar fara sa imi zica si zodiacul tot e ceva suspicios sau poate sunt eu prea pesimista si geloasa apropo el face sala si e chiar langa mine a zis ca o sa ne vedem de fiecare data cand vine iar in ziua cand ne-am intalnit din intamplare nu ma chemase dc? il iubesc deja si as vrea sa incep sa il uit cu gandul ca ma va rani

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mai sa fiu sincera nici eu nu dau buna prima pe mess si doamne fereste sa te iau eu cu intrebari laughing. Asa se intampla uneori intre doua persoane. Unul e pasiv si unul activ.
Dar nu mi se pare prea normal comportamentul daca zici ca sunteti impreuna.
Dar si eu cunosc un baiat care nu iesea in parc daca nu avea o sticla de suc, eu mereu in gand eram gen " Fitiar sticla de suc, natura e gratis. ".

Eu zic sa ii dai papucii, nu te merita.
Comportamentul asta este de neacceptat si punct.
Meriti mai mult nu?

3 răspunsuri:
greece12
| greece12 a răspuns:

Draga mea,baiatul e specialist in legaturi si relatii paralele!
Intotdeauna va tine legatura cu multe,dar in inima va purta doar una singura.
Si,in momentul de fata, nu esti tu cea care e in inima lui.
Uita-l, inainte sa te raneasca si mai rau!

| karryna1 a răspuns:

Pai nu stiu... cam ciudat acest baiat poate pentru el ai fost doar o aventura. Incearca sa afli si tu cam ce insemni tu pentru el.happy
:*

| RebelleGirl97 explică:

Mda...cum ma asteptam boul de el s-a despartit de mine prin intermediul unei prt i-a zis ca nici nu stie cine sunt si ca a fost cu mine doar asa...nu a fost nimic si ca e pe cale sa fie cu alta, s-a indragostit de una eh asta e, nesimtitul tot nesimtit ramane si nu stiu cum ii reuseste laughing