| annielawhy a întrebat:

Am si eu o poveste. Acum câțiva ani îmi plăcea de iubitul prietenei mele si lui îi plăcea de mine ( pe mine ma intrebase prima daca vreau sa fim impreuna, dar l-am refuzat din cauza mamei mele care-mi spunea ca sunt prea mică pentru un iubit, aveam 13 ani), el a fost cu prietena mea un an iar in acel an el numai dupa mine se uita si cand prindeam moment, fara iubita lui, ma saruta. Dupa un an, prietena mea care nu era usa de biserica s -a mutat, iar ei s-au despartit. Inainte sa plece eu m-am certat cu ea pentru ca ea era geloasă. Dupa ce ea a plecat el a vorbit numai cu mine, iar eu ma intalneam cu el pe -ascuns fara ca mama mea sa stie, intre timp el s-a dus la liceu iar eu am ramas la scoala nu prea am mai tinut legatura doar in vacante ne mai sarutam asa in joaca
Dupa 2 ani jumate in care nu am mai vorbit, cu 3 saptamani in urma m-am intalnit intamplator pe drum cu el si mi s-a parut ca-i cam sclipeau ochii am vorbit mi-a spus ca m-am facut frumoasa tare si el s-a facut. Dupa intalirea aceea intamplatoare am mai vorbit pe mess într-o seara m-a sarutat dintr-o data dar n-a fost un sarut asa lung ca erau multi pe langa noi unul dintre acei baietii ne vazuse si ii spusese fostului meu iubit( prieten cu el), ala i-a intins o capcana si l-a pacalit ca eu i-am spus tot ce-am vorbit cu el si n-a mai vorbit cu mine dupa ceva timp iar ne-am intalnit intr-o terasa ( eu il vazusem intr-un live si m-am dus intentionat. Dupa o ora si ceva in care nu m-a bagat in seama.m-a intrebat daca merg acasa cu el si cu inca un baiat pe care l-am lasat acasa in drum spre casele noastre Am ramas singuri am vorbit putin dar nu de noi chestii plictisitoare iar dintr-o data m-a luat de mana si m-a sarutat pasional iar eu i-am raspuns ne-am dus intr-un loc mai intunecat iar acolo ne-am sarutat o groaza mi-a zis ca sunt foarte buna si mi-a pus mana pe fund, m-a sarutat pe gat si fost foarte tandru si chiar mi-au placut momentele acelea si cred ca si lui i-au placut ( eu acum am 15 ani jumate, iar el 16, mama mea acum ma lasa sa-l am ca iubit.) Intrebarea mea este : E posibil ca el sa vrea ceva anume de la mine, sau poate chiar ma place? Fundă

5 răspunsuri:
| Necunoscut112 a răspuns:

Cică "ne sarutam asa, in joaca"... Vrea sa te f***, a vazut ca esti cam bagaboanta si pici repede.

| annielawhy explică (pentru Necunoscut112):

Cu ce am picat? Ca l-am lasat sa ma sarute? Nu mi se pare.

| Mada1920 a răspuns:

Cum crezi tu ca esti pregatita sa ai o relatie daca tu nici macar nu stii daca el te place ca persoana sau face tot ce face doar pentru a ajunge in pat cu tine? Tot ce se intampla intre voi sunt doar niste copilarii. Sunteti atrasi sexual unul de celalalt si o sa ajunge-ti sa finalizati totul apoi o sa va linistiti amandoi.

| annielawhy explică (pentru Mada1920):

Eu cu el nu prea vorbim, dacă ne intalnim ne sarutam si atat, dar el n-a dat semne c-ar vrea alte chestii cu mine, chiar m-a respectat.

| annielawhy explică:

Fereasca Dumnezeu, n-am eu treaba cu asa ceva. Doar gurile noastre se ating, atât.