| funnkydj a întrebat:

Am 18 ani si in urma cu 2 ani am intalnit un baiat, ne-am combinat si dupa 2 luni ne-am certat, am mai tinut legatura pe mess, dupa o luna ne-am impacat, ne-am vazut de cateva ori si iarasi ne-am certat. Am mai vorbit pe mess, si mereu zicea :"acum eram impreuna daca nu ne certam" ca si cum i-ar parea rau.ASA. Dupa cateva luni a venit la mine, "ne-am impacat" si a doua zi iarasi ne-am certat. "mi-a trm un msj si mi-a zis :cand nu vei mai fi orgolioasa sa ma anunti, si eu am zis niciodata, dupa 7 luni ne-am intalnit din nou, tot el m-a cautat, dar acum eu aveam prieten, si el mi-a zis ca are prietena, a ramas o noapte la mine, culmea fiind ca nu a vorbit deloc la tel cu prietena, si cu nimeni. ceea ce ma face sa cred ca prietena nu are, deoarece nici poza nu are la av cu ea(cand era cu mine numai cu mine avea poze laughing asta ma face sa cred ca nu are prietena. de atunci vb numai pe mess si uneori prin mesaje, numai el se baga in seama cu mine, eu pe prietenul meu l-am lasat pentru ca ma gandeam numai la respectivul, si recunosc tin enorm la el, nu pot sa il uit, si nu stiu ce vrea de la mine, nici nu ne impacam definitiv si nici nu ma lasa in pace, mereu imi zice sa ne vedem, ca ii e dor de mine, oo da, si sa nu uit un amanunt, nu am facut dragoste cu el.intrebarea pentru voi ar fi: Ce credeti ca vrea de la mine? si credeti ca simte ceva pentru mine? Va multumesc mult.

Răspuns Câştigător
cristacheceliute
| cristacheceliute a răspuns:

Eu cred ca te place si ca nu va potriviti. Aveai alt prieten si a dormit la tine? Urat din partea ta, chiar daca n-ati facut nimic. Ia si tu o pauza intre doi baieti, macar 2-3 luni.

7 răspunsuri:
| I'mPerfect(a)! a răspuns:

Adica cu actualul stai mai mult la vrajeala? Foarte urat.Eu zic sa il respecti si pe el si sa nu ii mai pomenesti de fostul. Daca te cauta nu il mai baga in seama!

| Linda a răspuns:

Depinde. Din ce motiv va certati? Daca va certati pentru ca el vrea sa faceti dragoste si tu nu, s-ar putea sa nu tinea la tine.

Raul9004
| Raul9004 a răspuns:

Orice ai alege, presimt că vei reveni aici pe TPU cu o întrebare despre dragoste. Eu sunt mai conservator de felul meu, deci aş spune să rămâi cu actualul dacă totuşi simţi ceva pentru el, dar nu dau un sfat anume, mai ales că nu ştiu despre ce e vorba, care era situaţia când v-aţi despărţithappy

| Ea.e. a răspuns:

Sa il refuzi odata pe asta cu care ai fost de 2 ani sa vezi reactia lui.
Daca inca insista chiar te place

Daca nu, isi bate joc de tine.

Si baiatul actual nu merita asemenea "tratament"

| viki1212 a răspuns:

Relatia asta nu va merge niciodata, mereu va continua la fel, certuri, despartiti, impacari, certuri, despartiri, nasol, nu?
Si oricum eu spun ca unde scuipi a doua oara nu mai lingi.

| Albert_9247 a răspuns:

Nu are sens

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dovada vie că majoritatea femeilor nu sunt bune de nimic. Și mai vreți să fiți iubite...