| Maier_Briana_1995 a întrebat:

Bună.
Am o prietenă care are o întrebare ce o frământa.
Are sub 16 ani și s-a dezvirginat, sigur, întrebarea ei este: Pentru ca s-a dezvirginat la o vârsta atât de "mică" se oprește dezvoltarea?

Răspuns Câştigător
| corbulalbrosu a răspuns:

Nu exista absolut nici-o legatura intre dezvoltarea fizica a unui individ care este determinata strict genetic (informatia genetica mostenita de la parinti) si o activitare practica, de zi cu zi, indiferent de ce natura ar fi aceasta (fizica, intelectiala, lucrativa, etc.) In consecinta dezvoltarea ei fizica va continua pana in momentul atingerii maturizarii prevazute genetic. Multa sanatate!

6 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Nu se opreste dezvoltarea, dar ii va creste burta si vor observa si altii.

| mihai69 a răspuns:

Nu.

| WaterDrop a răspuns:

Mhm....inteleg. Da, cu siguranta da! Dar nu a corpului ci doar a creierului, pentru ca se gandeste la asta atat de mult. Daca i`a facut placere si nu a fost nimic in neregula, poate fi totul ok.Sa speram ca nu apare nici un copil prea curand, totusi.

| JustAsking21 a răspuns:

Cat imi plac intrebarile in numele altcuiva

| RazvanGha a răspuns:

Idk

| NanotekPink a răspuns:

Nu