| WiPi a întrebat:

La ce varsta v-ati dezvirginat laughing?

13 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| Dolly_2428 a răspuns:

St inca virginarolling on the floor am 14 ani

| LobyCreW a răspuns:

Pai la 12 anisoribig grin acum am 13(a fost pregatit la 12 ani)

| AcAdIcA_6275 a răspuns:

La 13 puppy dog eyes

| TragicantaDeSemintzeRoz a răspuns:

Sunt virginaoh go on

| dEEa_8468 a răspuns:

Sunt virgina

| Roikiiii a răspuns:

Sunt virgina... a scuze am uitam ca ti-am zis ca l`am dezvirginath pe Emonescu a scuze Eminescu

| C1p1 a răspuns:

Am 13, nu inca, da e pusa in aplicare faza laughing

| DDDDDxxxxxx a răspuns:

Eu am abia 13ani si sunt virgina dar iti spun sigur asa o sa raman pana o sa descopar pe cineva care merita si in niciun caz la mai putin de 19-20ani sau mai mult mai putin e exclus.
Dar tu la cati ani te-ai dezvirginat? Ca tot ziceai la chat ca ai prezervativelaughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

La 18ani. Atat va zic: nu va grabiti ca sa fiti in rand cu lumea ca s-ar putea sa regretati mai tarziu, valabil mai ales pentru fete. E timp...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am 16 ani si nu mai sunt virgina... e greu

| scapadeplictiseala a răspuns:

La 6 ani

| Daniella_4731 a răspuns:

La 99 ani