| Mihai1000 a întrebat:

Am o întrebare pentru fete.
Voi la ce varsta v-ati dezvirginat?

11 răspunsuri:
| Ofiintă a răspuns:

Încă nu.

| SilentRain a răspuns:

Virginitatea mizeria pe care societatea o vede ca ceva sfant, o prostie fara relevanță daca ma intrebi pe mine
Caracterul unii om nu sta in virginitatea lui

| Sofer a răspuns:

De la 13 ani mai nou sau mai devreme la unele fete.

| playarboy a răspuns (pentru Sofer):

Se pare ca esti fata.

| lCupidon a răspuns:

Când simți nevoia de sex, fa-o! bine, nu la 14 anilaughing)))

| IngerasulMicut a răspuns:

*fetițele de 10 ani care au făcut sex cu gagiul de 18 incoming... *

| ArianaVarcol a răspuns:

Depinde de fiecare fata, nu conteaza neaparat varsta ci ca fata fa fie pregatita. Eu personal la 18 ani.

| mmmmmattta69 a răspuns:

8 ani, intr-o duba neagra

| makacacahehe a răspuns:

La 21 de ani

| Danielllllllllll2005 a răspuns:

Media la nivel mondial la femei e de 17 ani... daca bine tin minte