| kliffe a întrebat:

am o prietena ce imi place foarte mult...cred ca si ea ma place cum as putea sa ma asigur de asta?, si sa ma combin cu ea?

Răspuns Câştigător
| Jelly_7813 a răspuns:

Poti sa o intrebi de cine ii place, sau sa faci tu primul pas si sa ii zici ca iti place de ea. Daca faci tu primul pas, daca si ei ii place de tine, poate isi va da drumu si iti va zice ce simte pentru tine. Si daca iti zice o poti intreba daca ar vrea sa fie ceva intre voi si atunci treci la actiune( nu interpreta gresit)

3 răspunsuri:
| MasterYoda a răspuns:

Vrobiti, ca d-aia aveti gura, nu sa debitati idiotenii

| Zahar_Fara_1993 a răspuns:

Ma pot sa te intreb cvlaughing)))?
gura n-ai?
huh? n-ai curaj sa vb cu o fatalaughing)
creca esti genul unui leu infometatlaughing