| SecretName_9682 a întrebat:

Am o prietena care vrea sa se combine cu un amic si ar vrea sa fac eu treaba "murdara" adica sa fac eu in asa fel sa o combin cu el. Dar eu nu stiu daca lui ii place de ea. cum ar trebui sa fac ca sa-i combin? ( dau fundita kiss
)

2 răspunsuri:
| kattya96 a răspuns:

Nu e greu... va dati in vorba la un "adevar sau provocare" si intrebi si tu cand nu e prietena ta daca ii place de ea, si daca ii place ii spui ca si ea il place daca nu continuati jocul.
SUCCES! (sau poti sa-l intrebi asa din vorba in vorba, dar sa nu-i pui intrebarea direct ca isi da seama)

| jess19 a răspuns:

Spune-i ce parere ai tu despre ea.sa fie gen un moment de sinceritatelaughing.si intrebare. ce parere are si el despre ea.
Bafta!