| anonim_4396 a întrebat:

Am o prietena de vreo 3 saptamini si ceva. Merge totu' bine cu ea. Dar am o incomoditate (nu stiu cum sa o numesc ) ^^
Cand o sarut pe buze, ma saruta scurt si nu mai mult. Intrebare : " Cum fac sa iau de la ea un french kiss "?

Răspuns Câştigător
greece12
| greece12 a răspuns:

Poate ca e timida,poate se rusineaza,poate nu e deschisa spre ideea sarutului atata cat ai dori tu,cauzele pot fi multe.
Roag-o sa te lase s-o "pupacesti" cat vrei si da-i multi pupici mici,pana vezi ca incepe sa se simta mai confortabil sarutata.
Si de la multi pupici mici,treci la pupici ceva mai lungi,iar de aici pana la un sarut cum ai vrea tu,nu mai e mult.
Dar iti trebuie rabdare si tact.
Sa discuti cu ea,posibil s-o faci sa se simta neplacut,probabil nici tu nu stii cum sa aduci problema in discutie,din moment ce ai postarea asta,asa ca e preferabil sa te adaprezi,initial, la felul ei copilaresc de sarut si sa-l impingi usor si in timp, inspre ceea ce doresti, amandoi veti avea de castigat, cred.

7 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

Poate ca nu stie, poate ca nu vrea, poate ca nu meriti. Numai discutand cu ea poti rezolva "incomoditatea "ta.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ti-ai dat singur raspunsul, voi 2 ar trebui sa comunicati mai mult, chiar si despre dorintele voastre sexuale, vorbeste cu ea si intreab-o unele chestii cum ar fi si french kiss-ul, vezi ce iti spune, pur si simplu ii spui sa gasiti un loc unde sa va antrenati limbutele, nu e greu, ehh?!winking

| unknøwn a răspuns:

Nu iei. I-o dai.
Când ea se retrage, tu intri şi mai mult în ea.
Te conduce oricum, din ce văd...

Răspuns utilizator avertizat
| secret093 a răspuns:

Fata e timida, incearca sa o intelegi si sa discuti cu ea, poate nu stie sa sarute :3

| Diana867 a răspuns:

Buna! Poate ca nu stie, dar chestia asta e normala si daca nu stie ar fi bine s-o inveti tu. Spune-i ca vrei sa incercati un nou tip de sarut si sa se lase purtata de val. Bafta!

| debissue a răspuns:

Poate nu stie sa sarute si ii e frica sa nu dea gres cumva. :d sau poate a avut vreo experienta urata. cel mai corect ar fi sa vorbesti cu ea. Succes!