| zerosaptesase a întrebat:

Buna,am o problema..acum cateva zile mi a curs o secretie de culoare inchisa spre maro, ieri mi a venit menstruatia si am avut un contact sexual..si imi curge foarte putin,este posibil sa fiu insarcinata? Ma refer in general, am inteles ca nu este posibil sa raman in timpul menstruatiei.dar imi pare foarte ciudat. Multumesc!

1 răspuns:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

O sangerare anormala poate fi o sangerare de implantare a sarcinii si nu menstruatie. Dar nu e obligatoriu, se poate datora si unei dereglari hormonale si unei infectii. fa un test de sarcina la 7 zile de la aparitia sangerarii.