| youaremypasion a întrebat:

am o problema. am avut contact sexual in noiembrie pe 13.si mi-a venit menstruatia normal la cateva zile, pe 17.acum in decembrie imi intarzie.e deja a 3-a zi. e posibil sa fie insarcinata /? mentionez ca nu a ejaculat in mine, doar i-a curs putin sange.nu stiu ce sa cred. help, va rog!

Răspuns Câştigător
| hotdesire a răspuns:

Relaxeaza-te. Doar iti intarzie. Nu ai cum sa fi insarcinata. Iar pe viitor foloseste prezervativ sau mergi la un consult ginecologic si cere sa iti recomande anticonceptionale.

13 răspunsuri:
| OodanteoO a răspuns:

Deci daca i-a curs sange inseamna ca e primul contact sexual deci e normal nu iti face griji. STAI CILL, RELAXEAZATE SI NU ITI FA GRIJI NU SE VA INTAMPLA NIMIChappy big grin

| youaremypasion explică (pentru OodanteoO):

Mersi pentru ajutor!

| youaremypasion explică (pentru OodanteoO):

Dar e posibil ca odata cu sangele sa fi curs si sperma?

| OodanteoO a răspuns (pentru youaremypasion):

Pai depinde de organism cum duci primul raport sexual da nu conteaza daca pica si sperma ti-am zis e perfect normal

| youaremypasion explică (pentru OodanteoO):

Am facut testul si mi-a iesit negativ.dar parca tot nu sunt sigura....esti sigur, chiar daca a curs si sperma ca nu e nicio problema?

| OodanteoO a răspuns (pentru youaremypasion):

Da suta in suta ce te sperii asa crezi ca ramai insarcinata? cum am mai zis stai chill, mai usor cu tensiunea ca iti faci rau ascultama ce zichappy

| youaremypasion explică (pentru OodanteoO):

Mi-am facut rau sigur.nici nu pot sa dorm si sunt foarte slabita...

| OodanteoO a răspuns (pentru youaremypasion):

Sub constientul tau este foarte stresat, si te face sa suferi, vb cu iubitul tau sa discutati si sa iesi din depresie, sa iesi in oras, cu prieteni.Nu uita,, NU ESTI SINGURA''happy

| youaremypasion explică (pentru OodanteoO):

Multumesc pentru ajutor! acum nu mai am nimic, ma simt mult mai bine

| OodanteoO a răspuns (pentru youaremypasion):

Ai vazut, ma bucur ca te-am ajutati.La multi ani de anul nou, sa fie cu norco si sanatate pentru tinehappy

| youaremypasion explică (pentru OodanteoO):

Multumesc la fel!

| kaoma2008 a răspuns:

Da este posibil sa fi curs si sperma se numeste picatura placerii. In timpul unei sarcinii poti sa ai pana la trei menstruatii, ce-i drept nu la fel cu cele normale. O alta cauza este dereglarea hormonala. Neavand o viata sexuala constanta sau fiind la inceputul vietii sexuale si chiar si din alte motive poti raci s.a.m.d. poti avea dereglari hormonale. Fa-ti n test de sarcina. E simplu de facut. Bafta