| Anacristina222 a întrebat:

Buna.
Am o problema.
Am avut un contact sexual cu prezervativ. Pentru ca nu ma udam am ales sa folosesc lubrifiant (pe baza de apa).
După ce și-a dat drumul a mai continuat contactul cam un minut sa zic așa.
Când a scos-o el avea și deasupra prezervativului ceva alb (Menționez ca prezervativul nu=i intra pana sus, statea pe jumătatea penisului dar statea strâns).
Vreau sa știu dacă se poate deplasa prezervativul de acolo și dacă e posibil ca sperma sa iasă pe lângă inelul de la prezervativ!

4 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

In primul rand prezervativul nu a fost pus corect, fiindca nu a fost rulat pana sus, putand sa se scurga ce era in el, fiindca exista o sansa se fii fost larg si sa fii cazut.
Mare pacat ca sexul a fost un mare fiasco, patetic chiar, odata ce barbatul ala a sarit pe tine fara sa-ti faca un preludiu, ca sa te poti umezesti si sa simti si tu placere, fiind interesat doar de satisfactia lui.

| dullcat a răspuns:

Da, e posibil.

| VoidEternal a răspuns:

Bineînțeles că se poate deplasa prezervativul după ejaculare. Trebuia să se oprească în secunda doi.
Daca el a continuat când prezervativul era deja plin și erecția începea să scadă, atunci normal că sunt șanse să fi ieșit sperma.

| FindMyName a răspuns:

Nu a pus corect prezervativul, asta contează cel mai mult..sa fie aplicat corect. Deci șanse sunt sa fii băgat spermă în tine