| Alexander109 a întrebat:

OFER FUNDITA!
Am avut contact sexual cu prezervativele durex fell Thin prezervativul stătea bine nu îmi cădea de pe penis și știu modul cum să-l rulez, după contact sexual ea stătea deasupra mea și când s-a ridicat de pe era un lichid ca și spermă pe penis puțin și mai mult asa pe burta ca și cum la finalul prezervativului unde sta mai strâns... Mie sa nu fi ieșit spermă pe la capătul unde e mai strâns nu în vârf, menționez ca am verificat prezervativul și nu era spart Dar un timpul actului se auzea asa de la prezervativ ca niște beșini, mulțumesc pentru eventuale răspunsuri. Sunt puțin indus în eroare. Cred ca o fi ieșit spermă pe parte înspre burta de avea pe burta un lichid ca sperma. Și de dat drumu când am simțit ca îmi vine am scos penisul din vagin și tot cu prezervativ pe el. Protejat. Ma poate lamuri cineva?

1 răspuns:
| Violleta2022 a răspuns:

Prezervativul trebuei sa stea foarte strans pe penis, fara sa faca pliurui sau cute, precum pielita de la salam, pe salam, daca prezervativul este mare, poate sa cada in vaginul fetei, sau se poate rasucii la sex pana se intind ela maxim si pocneste, de aceea trebuie sa fii constient ca trebuie s aiei prezervative cu numere mai mici, ca sa intre foarte greu pe penisul erect si sa stea perfect intins pe el.
Vaginul femeii produce secretie vaginala cand este excitat, tocmai pentru a facilita intrarea usoara si placuta a penisului.
Atata vreme cat folosesti prezervative de masura corecta pe cucul tau, stand strans pe el, nu ai de ce sa-ti faci probleme cu secretia vaginala a femeii, putand sa ejaculezi in interior!
Sper ca partida a meritat tot sacrificiul si ca ai dus-a macar 10-15 min ca si fata aia sa simta ceva placere.