| anonim_4396 a întrebat:

am o problema.am incercat sa ma bag cu un baiat si lui nu-i place de mine si fostele iubite care sunt prietene cu mine m-au ajutat cu cea mai mare placere da baiatu tot nu vrea.si nu stiu ce sa fac. spuneti-mii please sunt disperata

2 răspunsuri:
| coryyyyyyyyyyy a răspuns:

Pai daca nu te place nu mai incerca, mai mult iti pierzi timpul.

| lucu a răspuns:

Pai daca nu te place nu mai incerca degeaba sau gaeste-i punctele slabe daca invata prost ajutul in pauza la lectii si din astea