| anonim_4396 a întrebat:

Am o problema atunci cand urinez ma doare si urinez des si putin. Din ce cauza ar putea fi?

7 răspunsuri:
| necunoscut22 a răspuns:

Te doare vezica

| Ecea a răspuns:

Foarte probabil o infectie urinara,si eu am avut in trecut o problema asemanatoare.
Nu este ceva grav, doar ca nu poti sta departe de toaleta.
Citeste aici si daca te incadrezi la simptome, poti merge la farmacie sa ceri medicamente.
http://www.cosmocity.ro/......ament.html

| VadTot a răspuns:

Scuza ma dar de medicul de familie ai auzit? Cum poti pune o astfel de intrebare aici in loc sa mergi la medic? In ce secol traiesti? Cumva in epoca de piatra? Cheama un vraci?, atunci!laughing

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

IntorsDiniad ai face mai bine sa tari! Nu te pune nimeni sa raspunzi. Care-i problema ta daca aici am eu chef sa pun intrebarea. Hai pa!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Taci*

| Angel_8399 a răspuns:

Pur si simplu ai o infectie vaginala.du-te la o farmacie si iti va da cateva pastile pentru 3-4 zile si iti va trece:*
Ai grija de tine:*!

| Evelyne13 a răspuns:

Te-ai racit pur si simplu.trebuie mers la medic sa-ti prescrie ceva medicamente si cam atat
:*