| Anonim852817 a întrebat:

Salut, de vreun an și ceva, am o problema îi zic eu, acum nu știu dacă chiar este o problema, anume la capul penisului, mai exact la meatul urinar(acel orificiu unde ma urinez) am imprejurul găurii piele ieșită in exterior, puțin larga, ce credeți ca ar putea fi, este îngrijorător? Nu ma doare dacă ating, cu excepția in anumite momente când ma urinez am o usturime, nu foarte foarte tare, dar o simt, doar uneori!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mergi la urolog

| Stef549 a răspuns:

Cam asa an si eu dar nu chiar atat de vizibil cand te ustura este deoarece urina(ce contine acizi si sare) loveste avea parte si o irita.