| anonim_4396 a întrebat:

Buna, am o problema care ma nelinisteste grav. Sunt foarte atrasa de aventuri(de curand i-am facut sex oral unui baiat de 16 ani apoi pur si simplu nu am mai vrut sa vorbesc cu el, l-am blocat peste tot). Acum deja vorbesc cu alt baiat. Sunt foarte atrasa de baietii fara experienta, mai ales sa le fac oral, sa fiu eu prima care le provoaca placere. Dar chestia asta ma si nelinisteste.Pe moment ma simt bine si implinita apoi murdara si ciudata ca o curva dar apoi imi trece si din nou fac acelasi lucru. Ce este in neregula cu mine?

7 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Imi pare rau sa-ti spun, dar acesta chiar este un comportament tipic de curva.
Ce este in neregula cu tine?
Pai, nu ai pic de incredere si stima in tine si atunci vrei sa te dai la cat mai muli barbati crezand ca pot fii ai tai, doar pentr ca le oferi sex gratis.
Stii ce se alege de reputatia si viitorul tau, nu?

| AliGab a răspuns:

Pft...reputatia ta nu va fi una buna plus ca exista sanse extrem de mari sa iei o boala cu transmitere sexuala (care se ia si prin sex oral, nu doar normal). Eu zic cand iti mai vin astfel de ganduri sa te gandesti si la consecinte de 10 ori mai mult. Daca ti le asumi, sa nu te plangi dupa aceea.
Daca ai avut ceva relatii defectuase cu tatal tau, sau daca acesta nu a existat in viata ta, o varianta de "tratament" este psihoterapia, adica sa vorbesti cu un psiholog.

| iulia0514 a răspuns:

Din câte observ eu nu mai ești o fetiță deci dacă ai peste 20 ani și te gândești la puștani de 16 ani ani ar trebui să apelezi la un psiholog ca într-una din zilele astea te trezești cu dosar penal pentru întreținerea de relați sexuale cu un minor caută și tu bărbați mai maturi nu copiii! Dacă nu ești majora atunci e altă poveste!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ești femeia perfectă ca comportament.

| Robert2526 a răspuns:

Ce sa faci? Ori incerci sa nu mai faci, ori incerci sa nu te mai simti prost laughing
Eu zic sa o faci in continuare.

| Stonehard a răspuns:

Esti oleaca curvulita, dar nu e nimic grav. Li s-a intamplat si altora si nu au patit nimic.

| Oviatafrumoasa a răspuns:

Roaga-te și spune asa "Doamne, lumineaza-mi calea și ajuta-ma sa iau decizia cea buna". Nu contează dacă ești religioasa sau nu, gândurile tale nu sunt bune. Nu e ok sa sari din băiat în băiat. Fa-ti o relație de viitor cu cineva pe care iubești și axeaza-te pe acea persoana, ofera-i ei tot ce ai mai bun, crede-ma ca vei fi foarte bucuroasa sa vezi ca persoana ta iubita e satisfăcută de către tine.