| vOdK a întrebat:

am o problema cu calculatorul, cand il aprind incepe sa bârâie urat de tot si cam tare... ce oare ar putea avea si cum as putea remedia problema? mersi anticipat, scuze categoria

Răspuns Câştigător
| Mihai7best a răspuns:

Praf in interiorul unitatii centrale mai ales pe procesor... desfa unitatea centrala sufla-l un pic si va merge, asa as face eu

1 răspuns:
| Daria a răspuns:

Si eu am aceeasi problema.straight faceTata zice ca e de la ventilator, ca s-a umplut de praf...