| Blueblueblueeah67 a întrebat:

Buna!
Am o problema cu fostul prieten...si nu stiu ce sa fac. El recent s-a impacat cu fosta prietena dar el spune ca vrea sa se desparta de ea. Totusi, chiar daca este cu ea, ma cauta uneori, petrecem timp impreuna si nu suporta sa ma vada cu alti baieti. Nu stiu cum sa ma comport cu el sau ce sa fac. Nu il pot uita de 2 ani si nici el pe mine. Cum ar trebui sa procedez?

Răspuns Câştigător
| raluk27 a răspuns:

1.Sa nu mai pui botul la toate vrajelile si sa astepti la modul cel mai concret sa se desparta de prietena lui.
2.Sa ii spui sa-si faca ordine in viata. Cat timp nu o face, nu ai de ce si in ce calitate sa iti petreci timpul cu el si mai ales sa accepti sa te caute cand are chef.
3.Sa ii spui ca atat timp cat el este intr-o relatie, nu ai de ce sa ii acorzi exclusivitate.

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sa stai cu alti baieti, logic. El se impaca cu fosta si mai face si scandal? Da-i cu jet, daca iti impune sa nu stai cu altii cat el e combinat cu alta, iti va rupe teasta cand va fi cu tine doar daca te vei saluta cu un baiat pe strada. In loc sa zici mersi ca ti-a trecut glontul pe la ureche tu vrei sa te intorci la el? Ce bovina...