| Tzucu a întrebat:

Hei.
cum sa procedez cand ii vad pe fostul prieten impreuna cu o fosta prietena de-a mea. cum sa ma comport ce sa fac, wtfffffff

Răspuns Câştigător
| kyGirL a răspuns:

Te faci ca ploua...

6 răspunsuri:
| Bacemi a răspuns:

Zambeste larg. Nu pentru ei. Ci pentru tine. Zambeste larg pentru ca esti norocoasa ca sunt fosti. Natura si-a urmat cursul.

| ynna93 a răspuns:

Pai poti sa treci pur si simplu indiferenta, fara sa-i bagi in seama si daca poti aplica si zicala "cu nasu pe sus" e si mai bine.winking

| Annim a răspuns:

laughing ahhhh,, cunosc aceasta stare atit de mult ustura. Ei. deja nu e treaba ta, SHOWUL continua si viata nu se termina aici. Pur si simplu ignora-i si nici nu privi in directia lor chiar daca iti arde o gelozie in suflet. happy

| neutrino a răspuns:

Esti putin cam mult egoista si posesiva. Fostul cu fosta pot face ce vor, inclusiv sex intr-o piata centrala. Daca doresti ii vezi sau nu, dar nu-i deranja. Nu ai acest drept.

| h3r a răspuns:

Sa-i scuipi.

Pardon, te dai indiferenta. De ce sa le dai satisfactie?
"Tu amiga", nici nu te-a meritat, de aceea a primit ce ai avut tu. Ceva folosit, doar atat a meritat.
Cat despre el, stai linistita. Chiar daca ai gresit tu la despartire sau el, nu-ti face griji. Lui nu-i mai pasa de tine acum, asa ca o sa-l uiti si tu. Fa ca pentru tine, el sa fie un 0. La fel si ea.
Arata-te fericita, multumita si nepasatoare in fata lor, chiar daca iti plange inima. Iar in rest, evita-i cat se poate de mult.

Take care.

| ionutzicamariuca24 a răspuns:

Te faci ca nu iti pasa si ca ti se pare firesc..ba chiar te bucuri pentru ei.winking