| anonim_4396 a întrebat:

am o problema. Cu vreo 2 saptamini jumate m-am intilnit cu un baiat T. cu care vorbisem 3 luni pe net. Simbata toata ziua mi-am petrecut-o cu el, ni-am plimbat, iar seara niam sarutat. A doua zi a venit la mine cu trandafiri, dar insa nu intelegeam de unde el are bani (avea multi). Pe la ora 14 fratele lui l-a intilnit si a inceput sa-l bata. Eu nu aveam idee ce se intimpla. Fratele lui a spus ca T. a furat 300 de euro de la el si ca o sa sune politia daca nu spun unde-s banii. (Apropo, T. era dintr-un sal din apropierea orasului unde stau eu). Prietenele mele imi spuneau de ce nu m-am gindit inainte sa es cu el. Ca de ce nu m-am gindit de unde poate avea asa multi bani. Dar aceasta problema s-a rezolvat, si am continuat sa vb pe net. Dar de o saptamana nu a intrat deloc pe net, desi mai inainte nu era zi sa nu intre. Cam imi fac griji, ce s-a intimplat cu el. As vrea sa-i intreb prietenii dar mi-e frica ca T. sa nu afle si sa creada ca umblu din urma lui. Va rog, spuneti-mi ce sa fac, sunt ff tulburata...

6 răspunsuri:
| Vizitiul a răspuns:

Lasa-l si hai la mine, am multa dragoste de oferitwinking

| nicky a răspuns:

Eu zic sa lasi lucrurile asa cum sunt si sa nu te mai gandesti la el.

| alinuta113 a răspuns:

Logic tie iti trebuie un asemenea baiat care pune mina(fura)? Sa fi fost in locul tau imi era rusine de prietenile mele si de toti care il stiu! Nu e ok sa ai un asemenea prieten! Ca te poti astepta oricind la orice din partea lui! Dar surprizele neplacute nu prea sunt de dorit

| hugo a răspuns:

Mie greu sa cred ca exista in vocabularul limbii romanae cuvantul (niam) pe voi ce va invata la orele de Lb.Romana? intreb din simpla curiozitate...pentru ca majoritate scriu stricat(cei de la sate/judete/comune etc!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

@hugo
Da, invat limba romana, ba chiar am note ff bune. Eu sunt din Basarabia si nu cred ca e asa mare problema ca nu am scris un cuvint corect, ma grabiam de aceea nu am pus cratima. Appropo, nu sun din sat sad, nu sunt taranca.

| Rissy a răspuns:

Salut! Nu prea stiu ce sa zic dar nu prea cred ca ai nevoie de asa un baiat.Incearca sa gasesti pe alt cineva care sa iti fie mai aproape si sa nu faca acel gest.