| anonim_4396 a întrebat:

Am o mare problema. Acum 3 saptamini m-am intalnit pe tren cu un tip pe care il cunosteam doar din vedere pentru ca sta in acelasi oras cu mine. Am vorbit noi acolo ca si cand eram vechi prieteni.
Dupa o saptamana ne intalnim intamplator in club. Eu am ajuns exact cand el era la usa si vroia sa plece. Am ramas impreuna pana la 5 dimineata, am dansat si ne-am mai plimbat.
Dupa inca o saptamana ne-am intalnit tot intamplator la un festival din oras. Si am mers la suc, am jucat biliard, remi, table si a fost super ok. Ne intelegeam super bine, am fost si la el acasa ca trebuie sa se imbrace ca era rece afara. Si ne-am mai plimbat, chiar ne-am tinut de mana putin.
Dupa cateva zile ne-am intalnit tot intamplator in oras. Eu eram cu prietenele mele si eu cu cativa prieteni dar doar ne-am salutat. Si mai pe sera ma suna sa iesim la o plimbare. Am mers la plimbare dar apoi dar am inghetat afara asa ca am mers din nou la el. Am ras o gramada si a fost foarte ok. Apoi ne-am sarutat si, da, suntem impreuna.
Urmatoarea seara, adica ieri, am iesit din nou, seara tarziu, nu aveam nici unul bani asa ca din nou am mers la el acasa.
Eu am 15 ani si el are 18. El e un super golan si un super tip, iar eu sunt fata cea cuminte. Acum sa nu intelegeti gresit, nu am facut dragoste cu el si nici nu voi face pentru ca oricum el nu ar vrea asta deoarece am vorbit despre subiectul asta(e tare comlicat sa scriu aici). Si sigur veti zice ca sunt naiva si sincer sunt.
Deci care e problema. Sora`mea a aflat ca am fost la el acasa pentru ca cineva m-a vazut si... iar aici este un oras micut si oamenii se cunosc si vorbesc intre ei iar mie imi e frica sa nu fiu luata de curva sau asa ceva. Iar pentru el nu e nici o problema ca lumea il vede cu o fata ca e baiat dar pentru mine e o problema. Si ce sa facem, unde sa me mai intalnim ca oriunde ne vede lumea si vorbeste. Si ma intreb daca pana la urma relatia are sens pentru ca oricum ne vom desparti candva. Dar acum sunt pe punctul cand sunt atat de fericita si indragostita incat nici nu pot manca sau face ceva. Si fostul meu prieten a fost tot un tip smecher ca el si pot spune ca acesti baieti, pe cat sunt de super tari, sunt atat de tandrii si au un suflet extraordinar. Si chiar cred ca tine la mine.

5 răspunsuri:
| Deny1333 a răspuns:

Nu cred că trebuie să-ţi pese ce spune lumea. La un moment dat, se vor plictisi. Doar bucură-te de moment. happy

| DeeaBlondiii a răspuns:

Nu asculta lumea, lasa-i sa zicca ce vor, nu te lasa influentata de gurile rele:*

| Bubbchac a răspuns:

Pai... ce sa zic prima data: buna? laughing Nu ar terubi sa iti pese felul in care te vad oamenii, adica, ai 15 ani, ce sa zic. thinking La varsta asta, te poti vedea si poti sta pe strada cu cine vrei. De ce sa te i'a drept o curva? Daca zici ca este un oras mic, unde stai? laughing Ma rog, asta nu conteaza. Ca raspuns la intrebarea ta, sa stii ca ar trebui sa va intalniti si sa stati unde vrei voi. Sa va doara in cur de ceilalti. Pentru ca, este viata voastra. Iar, mie chiar imi place cand ma vede lumea cu golanii. laughing Ma simt bine, si tu, ar trebui sa te simti bine oriunde si cu oricine mergi peste tot unde mergi. tongue NU TREBUIE SA TE ASCUNZI. Sper ca te'am ajutat cat de cat cu problema ta. Bye bye... happy kiss

Răspuns utilizator avertizat
| BlueBolty10 a răspuns:

Wow,de cate ori v-ati intalnit din intamplare, cam multe coincidente, nu?