| SmileSiAtat a întrebat:

Am o problema cu webcamul.
La incepuit a mers iar dupa a cazut de vreo doua ori si nu mai merge. ii bagat in mufa dar spune ca nu e niciun webcam conectat.Stiti cumva daca ar mai merge webcamul? si daca da cum?
Multumesc mult ca imi veti raspunde si scuze de categoriebig grin

1 răspuns:
| Cryssy_6590 a răspuns:

Buna si eu am patit asa vezi sa nu fie obiectivul de la camera impins inauntru ca atunci nu mai face lentila contact si nu mai merge. Oricum decat sa il repari mai bine iei unul nou