| Fetitsa123 a întrebat:

Help.Am primit un laptop smartpad s21 cu windows 7 ultimate si cu webcam si microfon incorporat. Vreau sa vorbesc pe messenger la webcam microfonul merge dar webcamul nu imi merge spune ca nu e conectat sau da eroare.Ce sa fac?

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Probabil ca nu are driverul pentru webcam instalat. Poti sa vezi ce dispozitiv nu are driver instalat din Device Manager:
start - run - devmgmt.msc - ok
Sau click dreapta pe My Computer - Hardware - Device Manager.
Iti recomand o aplicatie gratuita care descarca driverele necesare:
http://drp.su/download.htm