| Daiii a întrebat:

Am o problemă. De două zile am mâncărimi in zona vaginului, iar vaginul este inflamat. Când am fost la baie am observat ca și mici bucățele de piele,parcă(nu știu exact cum să explic, dacă le frecam între degetele, nu mai aveau aceeași consistență). Oare ce ar putea fi și ce aș putea face? Mulțumesc!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| mihai69 a răspuns:

Mie mi se pare că ar cam fi simptome de trichomonas.
Urgent la medic, cu partener(i) cu tot!

3 răspunsuri:
| alina2k18 a răspuns:

Infectie urinara/vaginalawinking
La Doctor, sau poate trece si de la sine if you luckywinking

| Laila12Izabela a răspuns:

Sa mergi la un doctor.Du-te si află ce se intampla nu e normal.

| Adrian_Costin_1999 a răspuns:

Ar fi bine sa te duci la un ginecolog!