| xBanKai a întrebat:

Nu știu dacă e la categoria sănătate sau dragoste și sex dar nu-mi pasa. De acum vreo3 săptămâni am făcut sex cu o tipă, ea cică nu avea nimic că și-a făcut analizele și etc, ultima data am făcut-o cu aceeași tipa acum 10 zile ( de când am pus mesajul ) iar ea a zis că de ultima dată până acum are mâncărimi in interiorul vaginului că nu stiu ce, un fel de herpes cică. As dori sa știu unde să mă duc in Craiova pentru a face aceste teste de detectare a tuturor bolilor pe care le am, ma refer la zona aceea. Dau funda și mulțumesc.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| anonimg a răspuns:

La orice cabinet de urologie: fie la spitalul județean, fie la cabinete particulare.
(Primul este gratuit dacă lucrezi cu carte de muncă și treci pe la medicul de familie; al doilea este cu plata).

| xBanKai explică (pentru anonimg):

Cat costa

| anonimg a răspuns (pentru xBanKai):

Numai la privat costă. Dar nu știu cât. Doar ca să îți spună ce ai, aproximativ 150 de lei. Merită.