| Loveyourself a întrebat:

am o problema...
deci incepe cam asa: sunt cu un bait de 4 luni,nu ne-am vazut niciodata dar a fost la mine la scaola cu un an in urma
vorbim doar pe mess si facebook si eu nu mai suport, imi tot spune ca o sa vina sa ma vada dar nu vine iar de vorbit tot eu trebuie sa incep conversatia iar acum ma ignora complet
am decis sa ma despart de el pentru ca am vazut ca nu merge
inca nu i-am spus si lui ce vreau pentru ca nu a mai intrat si nici nu m-a sunat
deci fac bine ceea ce fac?
sa ma despart de el?
Ps sentimentele lui chiar erau adevarate, acum insa nu mai stiu...

9 răspunsuri:
| Cosmiinna a răspuns:

Desparte-te nu-ti distrug timpul cu relatiile de genu' laughing nu il intereseaza si poate nici nu l-a interesat, cat despre iubire...de unde sti ca te-a iubit? iubirea nu trece asa dupa o zi doua happy deci in concluzie faci bine ceea ce faci :* succes

| Loveyourself explică:

Baiat* scoala* pardon big grin

| Azµre a răspuns:

Ce relație e asta dacă voi nu vă vedeți? Despartă-te de el și făți o relație adevărată!

| SefaTa97 a răspuns:

Normal ca mai bine "va despartiti". asta nu e relatie!

| WildDream a răspuns:

Eu cred ca el s-a despartit deja de tine dupa atitudinea pe care o arewinking
Lasa-l in pace si mergi mai departe...

| Incepator01 a răspuns:

Dar de unde stii tu asa sigur ca sentimentele lui erau adevarate? happy

| Loveyourself explică (pentru Incepator01):

A fost cu un an in urma la scoala mea si mi-a dat de banuit ca ma place si mia si confirmato dar dupa ce s-a terminat anul scolar, era ft timid inainte si de atunci vorbim dar doar pe internet straight face straight face

| Incepator01 a răspuns (pentru Loveyourself):

Cred ca daca chiar simtea ceva pentru tine, nu vorbeati doar pe internet. Dupa parerea mea a fost doar o distractie din partea lui.

| Piiiiiiika a răspuns:

Buna (:

Mda. straight face
Eu nu inteleg genul asta de relatii. O relatie adevarata se bazeaza pe incredere si COMUNICARE.
De vorbit cred ca ati vorbit pe unele retele de comunicare. straight face Dar nu e cine stie ce.

Am avut o prietena, am cunoscut-o si pe ea pe net (: ea avand 17. A cunoscut un baiat si cica erau " impreuna"

A tot mintit-o ca vine in Timisoara ( de unde era ea) si pana la urma s-a sfarsit sa-si de-a ignor reciproc pe mess laughing

Infine, inainte de final ea a facut anumite tampenii -. -
Acesta certand-o de ce a iesit afara si restul porcariilor.

Dupa parerea mea, o relatie ca asta...nu merge straight face

Mai ales daca te ignora total. Incearca sa traiesti dincolo de monitor si sa-ti gasesti un baiat cu care sa vorbesti direct iar sentimentul sa fie reciproc (:

Numai Bine :*