| anonim_4396 a întrebat:

Sa va spun povestea mea!
Cunosteam o fata din vecini de la bunici de cand eram micut micut, ne stiam practic crec de la 4-5 ani(dar ea locuia si locuiesti cu parinti in oras, acum si eu sunt in oras la liceu, la 60 de km distanta de ea), acum eu am 17 ea 14.
In august 2011 am inceput din intamplare sa vorbim pe facebook, baliverne cum s-ar zice, adica de cand eram mici, bla bla bla. Pe la inceputul lui decembrie 2011(ea avea 13 eu 15ani) am inceput sa vorbim serios pe mess, pana cand in data de 11.12. 2011 ea m-i-a spus ca ma place de cand eram mici, pe vremea aia mie imi placea(nu iubeam) de altcineva, dar am zis ca merita sa incerc cu ea, si am incercat si a meritat, am reusit sa uit persoana respectiva, infine, a venit de craciun la bunicii eu la fel, ne-am intalnit si toate cele, am facut poze le-am pus pe facebook, pana cand intro zii o colega de servici a mamei sale a vazut pozele, nu ma considera un baiat cu care ea sa nu poate sa umble, doar ca era prea mica pentru o relatie.Nu am mai lasat-o sa vina la bunici vreo 2 luni adica cam pana prin martie(am ramas impreuna chiar daca nu ne puteam vedea, vorbeam pe mess cate 7-8 ore pe zi), si ne-am vazut atunci, ne-am imbratisat era o revedere atata de dulce, in fine relatia noastra mergea perfect, pana cand am inceput sa vorbesc cu o fata prin iunie (dracu m-a pus?), atunci ea a intrat pe id-ul meu si a vazut conversatiile, a inceput sa planga, ne-am despartit, eu am mers la parintii in Spania, sincer nu ii simteam lipsa delooc atunci, dar de prin august inainte sa revin in tara, nu mai puteam fara ea, atunci mi-am dat seama cat de tare o iubesc, am inceput sa o caut pe mess, am vb intro seara i-am explicat in seara era convinsa ca vrea, dar dimineata mi-a zis ca nu vrea. Era sa mor, am venit in tara am vorbit cu ea sad dar nu se mai putea, a zis ca nu mai vrea sa sufere. De revelion adica 31.12.12, a venit la tara, si m-a sunat sa ne intalnim la locul nostru(secret), era cu o prietena, m-a chemat si nici pana in ziua de astazi nu stiu de ce, ma lasa sa o iau in brate sa sarut, dar mi-a zis ca nu mai putem fii impreuna ca ii imposibil. Atunci a fost ultima data cand am vorbit cu ea fata-nfata. O vedeam prin curte dar nu indrazneam sa ii zic ceva. De atunci pana in ziua de azi ma bantuie amintirea ei, adica daca cineva zice "mai stii in 2011 cand eram in generala si " imi si vine in gand ca dupa acea experienta urma sa o cunosc pe fata pe care o iubesc acum, si ca daca as putea da timpul inapoi si sa schimb ceva as face-o. Orice vad pe strada (data, nume, par) imi amintesc de ea, mai erau si fanteziile alea gen: sa ne sarutam cu o acadea pana ce se termina...Niciodata nu i-am cerut relatii intime NICIODATA!
Ea este si va ramane vesnic Iubire Vietii Mele! Pentru ea mi-as da viata daca ar fi nevoie, as fii in stare sa fac crima daca se leaga cineva de ea.
De cand m-am despartit de ea parca sunt blestemat, nu pot avea nici o prietena nu mai iese nimic, absolut nimic!

Asta e povestea mea (pe scurt, ar mai fii de povestit romane intregi pe tema relatiei acesteia).
O parere va rog.
Voi prin ce-ati trecut? Povestiti iubirile voastre!

2 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Am dat peste curve si imi faceam sperante sa fie bine dar acum am ajuns burlac si o duc bine in viata, urasc femeile dar mai glumesc cu ele asa ca relatie de vorba si gata mai mult nu accept. Pt mine camionul e cea mai buna nevasta pe care am avut-o.

| StoicaAndi a răspuns:

In legatura cu poveste ta.Imi pare rau.Incearca sa ii faci un cadou frumos, incearca sa ai curaj.Dar depinde si ce ati vorbit pe mess.De dragoste sau ceva banal? Sa zicem o tema la scoala.Imi pare rau inca o data si sper sa te impaci cu ea.