| anonima9999 a întrebat:

Am o problema, ieri am incercat sa fac dragoste cu prietenul meu. A incercat de cateva ori, dar l-am oprit ca ma durea. Nu a curs sange, nu nimic. Dar acum searaa a inceput sa-mi curga sange. Ciclul trebuia sa-mi vina cam pe 1 iulie. E posibil sa ma fi dezvirginat si sa-mi curga sange doar de acum?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca te durea si nu ati mai continuat, cu siguranta himenul l-ati atins de cateva ori. Acea secretie cu ceva sange, da, e din cauza himenului. Si dacz iti va mai curge si cand se va rupe complet, sa stii ca e perfect normal. Bafta:*

6 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Da, e posibil. Nu uita de prima consultatie ginecologica, obligatorie in prima luna de la inceperea vietii sexuale.

bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

DA, cel mai probabil, această sângerare se datorează faptului că himenul s-a RUPT ( parţial sau total )!

Toate cele bune.

| neutrino a răspuns:

Felicitari, ai reusit sa devii o tanara si frumoasa femeie!

| Alcyon a răspuns:

E cam ciudat ca a inceput sa-ti curga sange abia acum. De obicei curge imediat dupa contact, nu la o zi dupa. Sper ca ati folosit prezervativ, cand te-a dezvirginat.

Răspuns utilizator avertizat